• O nás

O nás – J&P Technology

V našej skoro rodinnej firme si zakladáme na prémiovej kvalite služieb namiesto kvantity. Spoločne tvoríme tím ľudí, ktorí milujú svoju prácu a robia ju srdcom. Robíme veci ktoré fungujú pretože, ťažíme s viac ako 15 ročných skúseností. Počúvame Vás, snažíme sa Vám porozumieť a nie Vás zamestnať. Už dávno sme zvyknutí opravovať po iných a nezaťažujeme Vás s tým, poradíme si sami. Pre nás je totižto dôležité najmä to, aby ste boli spokojný.

Poskytujeme širokú paletu služieb súvisiacich so starostlivosťou o nehnuteľnosť, všetko čisto v našej réžií. Od inštalácií bezpečnostných technológií (alarmov a kamier), cez realizácie inteligentných a opravy klasických elektroinštalácií, montáž a opravu vykurovacích zariadení. Proste po technickej stránke skoro všetko.

Sme držiteľom rôznych certifikátov a oprávnení. Medzi najdôležitejšie patria:

  • Licencia na prevádzkovanie technickej služby podľa zákona č.473/2005 Z.z. o poskytovaní služieb v oblasti súkromnej bezpečnosti – ktorá nás oprávňuje na montáž, opravy a revízie zabezpečovacích zriadení.
  • Oprávnenie č. 201/42020 na montáž, opravu a rekonštrukciu vyhradených zariadení plynových – kotlov
  • Vyhlášky § 23 a 25 ktoré nás oprávňujú na montáž a opravy elektroinštalácie vrátane bleskozvodov
  • Okrem vyššie uvedeného sme autorizovaný servis na zabezpečovacie systémy Paradox a taktiež mnoho ďalších značiek

Tešíme sa Vašej osobnej návšteve u nás v sídle firmy v Bratislave v Starom Meste kúsok od prezidentského paláca, kde Vás pozývame na dobrú kávu a radi poskytneme odbornú konzultáciu.

Vaše bezstarostné bývanie

Požiadavky od zákazníkov, či už „sám život“ nás časom naučil byť multifunkčnými. Snažíme sa Vám porozumieť a pomôcť, nie Vás zamestnať. Budeme robiť to čo si želáte, aj nad rámec našich špecializovaných činností.

Napríklad pri oprave kotlov veľa krát meníme aj vodovodné batérie a pri servise elektroinštalácie na prianie zákazníka vymeníme aj svietidlá, či pokazené žiarovky. Naučili sme sa, počúvať zákazníkov a namiesto toho, aby sme im hovorili „NIE“ to sa nedá, hľadáme spôsob ako to zrealizovať. A takýmto spôsobom sa snažíme poskytnúť Vám bývanie bez starostí.

Poskytnúť komplexné služby je pre nás cieľ, ako Vám poskytnúť bezstarostné bývanie.