Aké systémy montujeme ?

Naša firma sa špecializuje na montáž zabezpečovacích systémov. Inštalujeme v zásade len kvalitné a overené systémy, pretože alarm musí fungovať vždy a za každých .

Iba kvalitný alarm vie adekvátne ochrániť Váš cenný majetok 

V zásade montujeme tri renomované značky, ktoré sa radia medzi špičku na svete. Každá značka, je vhodná na iný typ objektu a preto si vybrali len to najlepšie na trhu, aby sme Vám priniesli overenú a vyskúšanú kvalitu. 

Robíme väčšinou kreatívne alarmy, ktoré sú „ušité zákazníkovi na mieru“ a preto sme si už vypracovali postupy, aký objekt s akou značkou zabezpečiť. V krátkosti Vám ich predstavíme :

Značka PARADOX

 Paradox
Paradox

Z tejto značky robíme luxusné alarmy, teda produkty alarm ako umenie. Kanadský výrobca zabezpečovacích systémov PARADOX sa radí medzi svetovú špičku v oblasti bezpečnostných systémov. Tieto systémy dokážu zabezpečiť všetky typy objektov, od malých ako sú byty a rodinné domy až po rezidencie. Z tejto značky sa veľmi dobre inštaluje tkz. hybridný systém, či už drôtový alebo bezdrôtový. Značka Paradox, má luxusné LCD klávesnice, ktoré sa mimoriadne hodia do luxusných domov alebo rezidencií.

Značka SATEL

 Satel
Satel

tento poľský výrobca, ktorý si získal uznanie na celom svete. Jeho produkty sú vysoko profesionálne a majú najvyššie bezpečnostné previerky. Všade tak, kde sa ostatné alarmy nemôžu nainštalovať, značka SATEL vyhráva na plnej čiare. Taktiež táto značka ako jedna z mála má prepracovanú moduláciu do rôznych inteligentných domov, ale aj sama o sebe má na vysokej úrovni zvládnutú automatizáciu. Variabilnosť týchto alarmov je preto možné použiť aj do bežných objektov, ale aj do špeciálnych ako atómové elektrárne a podobne.

Značka JABLOTRON

 Jablotron
Jablotron

Tento známy český výrobca sa taktiež zaradil medzi TOP prvých svetových firiem, ktoré ponúkajúce elektronické zabezpečenie. So svojou aktuálnou novinkou JABLOTRON 100, je veľmi vhodný pre malé a stredné objekty. Benefity tejto novinky sa nedajú prehliadnuť, ako bezpečnostná SIM karta, v cene poistenie proti prekonaniu systému a ešte rad iných výhod. Produkty od tohto výrobcu inštalujeme do menších objektov ako rodinné domy a pod. Alarm JABLOTRON 100 je komfortne a veľmi jednoducho ovládaný alarm s prvkami domácej automatizácie. Taktiež vyhral zlatú plaketu na výstave CONECO 2012.

Široké portfóliom týchto značiek nám umožňuje veľkú možnosť kombinácie týchto produktov. Preto Vám zodpovedne navrhneme a zrealizujeme Váš bezpečnostný systém. Poznáme a máme získané aj certifikáty na ostatné značky, takže v prípade servisu, pomôžeme radi aj a s týmto problémom.

 

 

Ďalšie J&P Technology stránky a projekty

Copyright and J&P-MEDIA J&P Technology s.r.o.
Made with in Bratislava Slovakia 2015.