• Zabezpečovacie a kamerové
    systémy

Zabezpečovacie a kamerové systémy

Naša firma poskytuje autorizovaný servis, predaj a montáž zabezpečovacích alarmových systémov Paradox. Z portfólia kamerových systémov sme autorizovaný na skoro všetky značky dodávané na Slovensku.
Pandémia ochorenia COVID-19 nám všetkým žiaľ ukázala, že svet sa zmenil.

V dnešnej uponáhľanej dobe treba myslieť na ochranu majetku viac ako predtým. Zvýšila sa vlna kriminality o čom svedčia aj aktuálne policajné štatistiky. Mať zrealizovaný alarm a kamerový systém sa dnes stáva viac ako žiaduce.

Pre viac informácií alebo odbornú konzultáciu sa na nás môžete kedykoľvek obrátiť.

Aký zabezpečovací systém zvoliť ?

Zabezpečovacie systémy v oblasti ochrany majetku sa v princípe dajú rozdeliť na:

Alarm

Elektronické Zabezpečovacie Systémy (skratka EZS)

Alarm – by mal byť vždy prioritou každej nehnuteľnosti pretože poskytuje komplexnú čiže 100% ochranu Vašej nehnuteľnosti. Dnešné moderné systémy aké realizuje naša firma, to už nie sú iba hnusné kalkulačky na stenách. Úplnou samozrejmosťou je aj mobilná aplikácia, dizajnová kľúčenka ktorou otvoríte aj bránku či garáž a v neposlednom rade ju tu aj ochrana proti požiaru alebo proti nežiadúcemu vytopeniu. Tým, že používame prémiové komponenty, eliminujeme falošné poplachy a preto sú naše systémy mimoriadne spoľahlivé. V zásade platí, že zlodej mreže vypáči, okno buď rozbije alebo sklo vyreže, proste mechanické doplnkové zabezpečenie je možné z časového hľadiska prekonať. Avšak ale keď sa už dostane páchateľ do objektu, alarm spustí poplach, rozhučí sa siréna a zlodejov reakčný čas sa výrazne skráti pretože do pár minút príde polícia. Naše alarmy sú väčšinou pripojené na Pult Centrálnej Ochrany (PCO) alebo súkromné SBS služby.

Kamerový systém

Kamerové systémy (skratka KAM_SYS alebo CCTV)

Kamerový systém v oblasti ochrany majetku, príklad rodinného domu je dôležitý doplnok. Zase na druhej strane kamery sú nahraditeľné práve tam, kde je potrebné monitorovať určité činnosti, napríklad pri manipulácií v peniazmi. Kombináciou zabezpečovacieho systému (alarmu) a monitorovacieho systému (kamier) zvýšite adekvátne ochranu Vášho majetku. Aby sme boli konštruktívny, najlepšie uvedieme nasledovný príklad. Ani s najlepšou kamerou na svete v noci nebudete vedieť identifikovať páchateľa, ktorý Vám príde ukradnúť motorové vozidlo. Na druhej strane po neautorizovanom otvorení auta sa spustí alarm, no s kamerou uvidíme ktorým smerom zlodej odišiel. Týmto spôsobom sa treba na danú problematiku pozerať, inak povedané aj pre kamerový systém treba mať správny projekt – návrh systému.