Nezávislý dozor

Staviate rodinný dom, alebo rekonštruujete byt? Ak ste aspoň na jednu otázku odpovedali ÁNO, vrelo Vám odporúčame, aby ste si pozorne prečítali nasledujúce riadky :

Postaviť, či zrekonštruovať rodinný dom alebo byt je vždy dlhodobá investícia. Často sa ale už po niekoľkých rokoch objavia problémy s nízkou kvalitou vyhotovenia stavby, sietí, alebo celkovo zlej koncepcie. Potom neostáva nič iné ako problémy odstrániť, aj keď sa nejedná o drobné opravy ale o finančne náročné prestavby. Príklady z praxe: Vinou zlej realizácie rozvádzača došlo k výpadku elektrickej energie počas dovolenky majiteľa. Keď sa vrátil domov, privítali ho zápach pokazených potravín z rozmrazenej vytečenej mrazničky a poškodené parkety pod ňou. Iný klient po nasťahovaní do svojho novo zrekonštruovaného bytu pociťoval pri umývaní rúk a kontakte s vodovodnou batériou jemné trasenie zapríčinené elektrickým prúdom.

Samozrejme podobných problémov, s ktorými sme sa počas našej praxe stretli je omnoho viac. Našim zámerom nie je strašiť, ale ponúknuť Vám adekvátne riešenie - nezávislý stavebný dozor.

Táto služba väčšinou vychádza od 200 – 400 EUR bez DPH, čo je pri stavbe rodinného domu alebo rekonštrukcií prijateľná cena. Začína sa príjemným posedením u nás v kancelárií, kde Vám posúdime projekt elektroinštalácie, predvedieme alternatívne riešenia a nové technológie, ktoré si priamo v showroome môžete obzrieť a vyskúšať. Neskôr sa stretneme u Vás na stavbe počas jej realizácie. Tam skontrolujeme práce na elektroinštalácií, prehliadneme vyhotovenie stavby a vypýtame od dodávateľov fotodokumentáciu, aby ste aj za pár rokov vedeli, kade vedú potrubia a káble. Za Vašej prítomnosti upozorníme dodávateľa na prípadne zistené nedostatky, chyby v náväznosti profesií a nedodržiavanie stavebných postupov. Zo skúseností vieme, že správnym prístupom a včasnou kontrolou sa dá vyhnúť mnohým nepríjemným problémom a neskorším nákladným prerábkam. Keď prídeme na kontrolný deň z vodováhou a robotníci začnú už o 09:00 ráno utekať na obed, neveští to nič dobré.

Zistite viac o Nezávislom stavebnom dozore . KONTAKTUJTE NÁS

Ďalšie J&P Technology stránky a projekty

Copyright and J&P-MEDIA J&P Technology s.r.o.
Made with in Bratislava Slovakia 2015.