Ako prebieha realizácia kamerového systému ?

Pri výbere kamerového systému Vám radi poradíme a usmerníme Vás. Pri každej realizácií postupujeme zásadne v jednotlivých krokoch, ktoré si teraz predstavíme.

U nás je obhliadka a komplexný návrh kamerového systému v rámci Bratislavy a jej blízkeho okolia zdarma a mimo Bratislavy účtujeme iba dopravné náklady.

Celková realizácia kamerového systému je rozdelená do nasledujúcich krokov:

Krok č. 1 – Obhliadka a návrh kamerového systému.

Prvá fáza je z pravidla najdôležitejšia. Spočíva obhliadkou daného objektu a konzultáciu zo zákazníkom. Práve tu sa snažíme pochopiť jeho požiadavky a predstavy, čo je pre Nás veľmi dôležité a podstatné. Po tejto predstave klienta a po našom dôkladnom uvážení navrhneme celkový kamerový systém, ktorý optimalizujeme na správne využitie. V praxi to znamená správne a efektívne rozmiestnenie kamier, výber adekvátneho záznamového zariadenia a podobne. Navrhneme a vypočítame správne pomer záberov a ukážeme Vám, ako z jednou kamerou vykryť viacej častí objektu.

Krok č. 2 – Realizácia kamerového systému.

V tejto časti už nastupujú montážny pracovníci , ktorý natiahnu káble k jednotlivým kamerám, nainštalujú a zapoja celý systém. Celý postup sa ešte pred tým dohodne zo zákazníkom, nakoľko väčšinou sú potrebné vŕtacie a búracie práce. Vieme zvládnuť aj neštandardné požiadavky ako prácu v noci, vo výškach alebo cez víkendy či sviatky. Všetko je len vecou dohody a my sa bez problémov prispôsobíme.

Krok č. 3 – Záverečná konfigurácia

V tomto poslednom kroku sa zameriavame na celkovú funkčnosť systému a záverečné nastavenie. Niekedy sa stane, že napríklad v noci osvetľuje kameru nejaký cudzí objekt, ktorý sa cez deň počas montáže nepreukázal. V takomto prípade zmeníme daný uhol kamery tak, aby jej využite bolo čo najefektívnejšie. Následne po záverečnej rekapitulácií zo zákazníkom a zaškolením ako sa kamerový systém používa, považujeme realizáciu projektu za skončenú.

Krok č. 4 – Pravidelná údržba a servis.

Medzi naše mnohé benefity, patrí aj informovať Vás so pravidelných údržbách, takže nebudete už musieť myslieť kedy je termín nasledujúcej údržby. Nonstop servis, 24 hodín 7 dní v týždni zabezpečí naozaj komplexnú starostlivosť o Váš kamerový systém.

Ďalšie J&P Technology stránky a projekty

Copyright and J&P-MEDIA J&P Technology s.r.o.
Made with in Bratislava Slovakia 2015.